Yonca Akademi’nin En büyük özelliklerinden biri de özel ders programıdır. Bu programı iki şekilde sunuyoruz.


1 - Sınava hazırlık programlarında eğitim alan öğrencilerimize sunulan özel dersler:

Bu özel derslere katılan öğrenciler 2-4-6 ya da isterseler 8 kişilik sınıflarımızda verilen derslerin haricinde, istedikleri dersten birebir özel ders alma hakkına sahipler. 1 ders 45 dakikadır. Bu özel dersi alan öğrencilerimiz ayrıca ücret ödemezler. Çünkü Yonca akademi kurs + özel ders”“ sisteminden oluşur. Şöyle ki; Yonca Akademi’de üniversite sınavlarına hazırlanıyorsanız ve ya 11. Sınıf yardımcı programındaysanız, mevcut ders programınızın haricinde özel ders imkanına sahipsiniz!


2- Kursumuzdaki herhangi bir programa kayıt yaptırmayıp sadece özel ders isteyenlere verilen dersler:

Yonca Akademi’de mevcut kayıtlı öğrenci olmayıp sadece özel olarak ders almak isterseniz de bu imkanı sizlere sunuyoruz. 1. sınıftan 12. sınıf derslerine kadar birebir özel ders alabilirsiniz. Bu özel ders, okul dersleri olabileceği gibi İngilizce ve Çince konuşmak isteyenler için de olabilir. Yabancı dil eğitmenlerimiz konusunda uzmandır.

Özel ders alarak kendinizi kısa sürede gelişmek istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz.Başakşehir'de özel ders deyince ilk akla gelen eğitim kurumu olmaktan mutluluk duyuyoruz.